Hlavní obsah
Ženy navštěvují internetové seznamky častěji než muži Foto: Profimedia.cz

Mimomanželský sex hledá na internetu více žen než mužů

Internetové seznamky pro mimomanželský sex využívá více žen než mužů. Podle odborníků je to ale zřejmě tím, že muži dokážou sjednat nevěru a náhodný sex v baru či v zaměstnání mnohem rychleji a nebojí se to skrývat, zatímco ženy jsou diskrétnější a chtějí, aby se o jejich nevěře nevědělo.

Ženy navštěvují internetové seznamky častěji než muži Foto: Profimedia.cz
Mimomanželský sex hledá na internetu více žen než mužů

Jen v Británii - mající zhruba padesát miliónů dospělých - se registrovalo na internetovou seznamku, kde se hledá mimomanželský sex, už více než milión osob, z čehož čtyři sta tisíc se na svůj profil přihlásí každý týden. A nová analýza uživatelů dokazuje: žen je na tomto webu více.

Průměrnému uživateli těchto seznamek je mezi 35 a 54 roky, je rodičem, má univerzitní vzdělání a přihlašuje se z domova. Mezi uživateli, kteří se přihlašují do registrované části každý týden alespoň jednou, přitom převažují ženy v poměru tři ku jednomu muži.

„Vysoký počet vdaných žen starších padesáti let ze Spojeného království je pro mě opravdu nečekaným překvapením,“ tvrdí Noel Biderman, jeden z provozovatelů seznamky MaritalAffair.co.uk.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků