Hlavní obsah

Globální orgasmus má nastolit mír

Dobročinná organizace Baring Witness vyzvala lidstvo, aby 22. prosince v den slunovratu prožilo hromadný orgasmus. Všechny ženy, dívky, muži i chlapci mají v tento den dosáhnout synchronizovaného sexuálního vyvrcholení, aby se podařilo zvýšit pozitivní lidskou energii. Ta má být zaměřena proti válkám, diktátorům a velmocím disponujícím zbraněmi hromadného ničení.

Globální orgasmus má nastolit mír

Orgasmu může každý dosáhnout libovolnou metodou, která neohrozí nikoho jiného. Odhodlat se k akci může kdokoli kdekoli na světě. Uskutečnit se má během 22. prosince kdykoli během dne. Místo pro sexuální vyvrcholení, míra soukromí a metoda provedení jsou podle organizátorů individuální záležitostí.

Donna Sheehanová a Paul Reffell bojující celý život za světový mír věří, že se podaří změnit energii na zemském povrchu tak, aby byly zastaveny všechny války. Oba známí pacifisté prý zjistili, že do Perského zálivu odletěly dva obří konvoje s protiponorkovou výbavou, které mají být použity proti Íránu. A chtějí akci zastavit hned teď.

"Naše mysl ovlivňuje hmotu i energii, takže koncentrací myšlenek během a po orgasmu na mír a partnerství a kombinací vysoké orgastické energie se podaří snížit globální hladinu násilí, nenávisti a strachu," tvrdí organizátoři akce.

Členové Baring Witness tvrdí, že lidstvo skutečně může společně dokázat nemožné. Vědci prý naměřili po jedenáctém září či ničivých tsunami, kdy se zraky většiny obyvatel planety zaměřily na zmíněná neštěstí, změnu v globálním svědomí lidstva pozitivním směrem.

Anketa
Podpoříte akci?
Jasně, to si nemůžu nechat ujít.
62.9 %
Ne, větší pitomost jsem dlouho neslyšel/a.
13.6 %
Možná, neplánovaně.
8.6 %
Co je to orgasmus?
14.9 %
Celkem hlasovalo 5206 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků