Hlavní obsah

Bouček a Kobzanová spolu ve vaně

A je to tu, pikantérie ve vile začínají. První soutěžící se sice přesunou do vily až v sobotu, ale již ve čtvrtek v noci tam spolu ve vaně stráví několik hodin moderátoři noční show, Libor Bouček a Diana Kobzanová.

Bouček a Kobzanová spolu ve vaně

Moderátoři tam budou natáčet televizní upoutávku na svou Noční show a mají se na co těšit! Vířivka bude totiž prý plná pěny, kolem budou hořet svíčky, nebudou chybět jahody, šampus a gumová kachnička.

Libor i Diana se na zítřejší noc připravují. "Dneska si musím sehnat plavky, bez nich do vany nepůjdu.... I když..." směje se Libor.  Z toho, že by ho pohled na krásné tělo Diany nenechal chladným strach nemá. "Budu v sobě hledat zbytky profesionality, protože jsem věrný." dodává.

"Myslím, že dneska budu běhat kolem Střešovic, aby lidi neomdleli. Zima je přece jenom na mém těle znát," řekla něžnější polovina moderátorské dvojice. Jedním dechem dodává, že natáčení nebude úplně jednoduché. "Budu se hrozně stydět. Naštěstí je Libor sympatický a vtipný, tak doufám, že ze mě ten stud co nejdřív spadne," říká. "Plavky budu řešit až dneska večer. No, ale spíš si půjdu koupit skafandr." směje se Kobzanová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků