Když se téměř sedmdesátiletá Edna seznámila s třicátníkem Simonem v roce 2003 na koncertě, byla to prý láska na první pohled. V roce 2005 se pak vzali a jejich svatební fotografie vzbudily takové pozdvižení, že se dostaly i na titulní stránky bulvárních plátků.

Edna byla považována za predátorskou důchodkyni a Simon za naivního panice. Jejich vztahu nikdo nevěřil.

Simon a Edna

Simon a Edna

FOTO: Profimedia.cz

„Předtím než jsem poznal Ednu, byl jsem velmi uzavřený a neměl jsem přátele,“ říká Simon, který přestože trpí dyslexií, dyspraxií (porucha učení) a Aspergerovým syndromem, se dlouhá léta živil jako profesionální varhaník a ve svých kruzích byl považován za hudebního virtuosa.

Kvůli cukrovce a následné transplantaci ledviny musel jít do předčasného důchodu.

Čtěte také:
Odhalila kamarádčina nevěrného manžela. A přišla tím o oba přátele
Žena vydělává víc než já a je živitelkou rodiny. Někdy to nenávidím, přiznává manžel
Těžká forma akné nutí dívku trávit dvě hodiny denně líčením
Jsou svoji již 14 let

Jsou svoji již 14 let.

FOTO: Profimedia.cz

Edna oproti němu již zkušenosti se vztahy měla a z předchozího manželství má dvě děti. Ty její vztah naprosto podporují a jsou rády, že je jejich matka šťastná.

„Nikdy mi nevadilo, že se na nás lidé koukají. Nevadí mi ani Simona políbit na veřejnosti nebo ho laškovně štípnout,“ říká Edna pro Daily Mail.

Společně s rodinou

Společně s rodinou

FOTO: Profimedia.cz

Navzdory Simonovým zdravotním problémům a Ednině stáří jejich vztah funguje naprosto bez problémů, a to i v intimním životě.

„Žijeme intimním životem stejně jako kdokoliv jiný. Ani po čtrnácti letech společného života nás nepřešla chuť,“ říká Edna a dodává, že jejich vztah je plný něžných dotyků a polibků.

„Každý den se podporujeme a milujeme se, život už nemůže být lepší,“ dodává.