Hlavní obsah

Zvětšit poprsí půjde brzy i bez silikonů

Silikonové výplně poprsí mají vážnou konkurenci. Je jí látka Macrolane neboli stabilizovaná kyselina hyaluronová, která působí na dotek mnohem přirozeněji a navíc ji lze podávat injekčně. Ňadra je možné touto metodou zvětšit až o jedno číslo košíčku, přitom působí přirozeně.

Zvětšit poprsí půjde brzy i bez silikonů

Látku vytvořili britští vědci po sedmi letech výzkumu. Stabilizovaná kyselina hyaluronová je pro tělo velmi přirozená. Navíc se dodává do těla injekčně a může být každému tělu podávána na míru.

„Kůže je ze 40 procent tvořena hyaluronovou kyselinou a Macrolane je zvláště stabilizovaná kyselina hyaluronová. Je to ta látka, která tvoří vycpávku uvnitř přirozené sítě z kolagenu,“ tvrdí Christopher Inglefield, plastický chirurg z nemocnice London Bridge Hospital.

Celý zákrok při podávání směsi trvá asi 30 až 90 minut, ve sféře zvětšování poprsí je to tedy revolučně rychlá procedura. Výsledek vydrží asi rok až osmnáct měsíců, kyselina se totiž časem vstřebává a je potřeba ji obnovovat.

První dávka – dvakrát 100 ml látky – přijde britské klienty na 2 800 liber, asi 93 tisíc korun. Každá další aplikace po roce pak stojí polovinu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků