Hlavní obsah
Victoria Beckhamová Foto: Profimedia.cz

Victoria Beckhamová představila svou novou kolekci

Victoria Beckhamová už dávno není brána jen jako bývalá členka hudební skupiny Spice Girls. Tato módní ikona je úspěšnou návrhářkou, která tvoří pod vlastním jménem stylové kousky plné ženských siluet a nadčasových modelů. Jak vypadá její nejnovější kolekce?

Victoria Beckhamová Foto: Profimedia.cz
Victoria Beckhamová představila svou novou kolekci

Módní značka Victoria Beckham se „zrodila” již v roce 2008, kdy bývalá zpěvačka začala navrhovat vlastní modely. Většina lidí bývalou členku Spice Girls podceňovala, ovšem ukázalo se, že má doopravdy talent.

Zanedlouho její modely začaly nosit i její další slavné kolegyně jako například zpěvačka Beyoncé či herečky Demi Mooreová, Cameron Diazová a Gwyneth Paltrowová a prodeje začaly výrazně stoupat.

V roce 2019 se návrhářka navíc zřekla používání pravých kožešin a exotických kůží, což její popularitu ještě zvýšilo.

Kolekce podzim/zima

Nová kolekce pro nadcházející podzim a zimu byla plná klasických ženských kousků. Nechyběly široké kalhoty, midi sukně, trenčkoty a béžové kalhoty.

Victoria je známá svojí oblibou v nadčasových střizích, které podtrhnou ženskou siluet, ale zároveň nechají prostor k fantaziím.

Kolekce pro letošní podzim/zimu

Foto: Profimedia.cz

Co se týče barevné palety, kolekce zahrnovala zejména oblečení v pastelových barvách, jako je světle růžová, modrá a béžová. Nechyběly ale ani monochromní looky v černé barvě.

Důraz byl kladen i na vzory. Drobné, ale i velké květy se prolínaly celou kolekcí. Nechybělo ani Victoriino oblíbené mixování vzorů. Troufnete si na kombinaci svetru s kohoutí stopou a květovaného kabátu?

Nechybí kombinace vzorů.

Foto: Profimedia.cz

Elegantní a ženské kousky tvoří základ kolekce.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků