Hlavní obsah

Současný stav je náročný i pro lékárníky, ani jim ale nechybí humor

I když se o nich tolik nemluví, i lékárníci jsou lidé v první linii péče. Z pohledu koronavirové infekce a její nákazy čelí většímu riziku než ostatní, protože každý, kdo kašle, má teplotu a další potíže, jde často nejdříve právě do lékárny.

Současný stav je náročný i pro lékárníky, ani jim ale nechybí humor

Kvůli pohotovostnímu režimu v některých lékárnách mohou zejména ve velkých městech přijít lékárníci do kontaktu s nakaženými koronavirovou infekcí v podstatě kdykoliv.

Málokdo si totiž uvědomuje, že i v této nelehké době v naší republice máme lékárny s nepřetržitým provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Lékárnice z jedné takové v Brně na Baštách ukázaly, že přes to všechno neztrácejí humor, a přidaly se k dalším složkám integrovaného záchranného systému a natočily svůj tanec proti koronaviru.

Chtějí tak apelovat nejen na své zákazníky, aby se neustále drželi tolik proklamovaných tří zásad: Držte si odstup, myjte si ruce a nesahejte si na obličej.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků