Hlavní obsah
Zleva: Gwen Stefani, Jennifer Lopezová, Jennifer Anistonová Foto: Profimedia.cz

Slavné ženy, které v padesáti vypadají lépe než před dvaceti lety

Svým vzhledem a hereckým či hudebním umem oslňují diváky již více jak dvacet let. Přibývající věk jim přesto neubírá na atraktivitě, naopak. Skoro to vypadá, že některé ženy prostě nestárnou a v padesáti vypadají dokonce lépe než před lety.

Zleva: Gwen Stefani, Jennifer Lopezová, Jennifer Anistonová Foto: Profimedia.cz
Slavné ženy, které v padesáti vypadají lépe než před dvaceti lety

Ve většině případů to přitom není dáno jen šikovností plastických chirurgů, ale často zdravým životním stylem a několika zkrášlovacími fígly. Podívejte se s námi, co stojí za krásou slavných padesátnic.

Zpěvačka Jennifer Lopezová

Svým půvabem a sexy zadečkem okouzlovala muže již před více jak dvaceti lety. Za její dokonalou postavou tehdy stály především genetické dispozice a tanec. Po narození dvojčat na chvíli své dokonalé křivky ztratila, ale svou zarputilostí je získala opět zpět.

Přestože se netajila tím, že absolvovala hned několik očistných procedur, které se zdravím nemají mnohé společného, za hlavního strůjce jejího úspěchu je považována láska k pohybu a silná vůle.

Od té doby, co žije s hráčem baseballu Alexem Rodriguezem, tráví mnoho času v posilovně a podle mnohých odborníků má i díky tomu dokonalejší tělo než před lety.

Jennifer Lopezová v roce 1997

Foto: Profimedia.cz

Předností Jennifer jsou i její krásné vlasy. Podle slavného britského kadeřníka Jamese Johnsona je patrné, že o své vlasy skutečně skvěle pečuje, přesto se nebrání používat i nejrůznější příčesky, díky kterým svému účesu dodává na dokonalosti a mladistvosti.

Jennifer Lopezová 2019

Foto: Profimedia.cz

Podle odborníků je také velmi dobře, že Jennifer sází na světlejší odstíny barvy vlasů, které jsou ve vyšším věku lichotivější, stejně tak jako přirozený make-up. Na letech Jennifer také ubírá dobře upravené a zvýrazněné obočí.

Herečka Cate Blanchettová

Cate Blanchettová 2002

Foto: Profimedia.cz

Australská herečka Cate Blanchettová je maminkou čtyř dětí, přesto na svůj věk vypadá skvěle.

Podle odborníků za to může nejen její velmi štíhlá postava, ale i dobře zvolený nadčasový účes, kterému dodává na atraktivnosti světle medová barva.

Cate Blanchettová 2019

Foto: Profimedia.cz

Teplejší odstíny blond vypadají i ve vyšším věku přirozeně a zjemňují rysy v obličeji. Stejně tak jako líčení respektující její přirozený tón pleti či zvýrazněné tmavé řasy, které zvýrazňují její oči.

Herečka Jennifer Anistonová

Jennifer Anistonová 2006

Foto: Profimedia.cz

Slavná herečka, kterou mnozí odborníci považují za symbol naprosto přirozené krásy, která přesně ví, co jí sluší a toho se i spoustu let drží.

Jennifer Anistonová nyní

Foto: Profimedia.cz

Asi nejpatrnější je to na jejím sestříhaném účesu, který je po vrstvách vyfoukán dovnitř a lichotí ženám jakéhokoli věku.

Předností tohoto účesu také je, že dodává objem, který zejména ve vyšším věku ženy ztrácejí s měnící se strukturou vlasů.

Zpěvačka Gwen Stefani

Gwen Stefani 1999

Foto: Profimedia.cz

Gwen Stefani je známá pro svůj osobitý styl, který má vždy dokonale propracovaný.

Její přirozeně tmavé rysy velmi dobře fungují s platinovou blond a dodávají Gwen na mladistvosti. Její skutečný věk by jí hádal málokdo.

Gwen Stefani

Foto: Profimedia.cz

Nicméně platinová blond nesluší všem ženám, stejně jako tóny neonových barev, jež byly trendy předchozí sezonu.

U všech blond odstínů je také důležité hledět na to, aby starší ženě zůstalo světlejší obočí, byť domalované, protože příliš tmavé obočí přidává roky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků