Hlavní obsah
Přehlídka značky Chanel Foto: Profimedia.cz

Slamák – stylový doplněk vašeho letního outfitu

S příchodem června nastala vedra. Pokud se chcete uchránit před nemilosrdným sluníčkem, vsaďte na slaměný klobouk, který užijete jak venku u vody, tak ve městě. Vyberte si mezi nespočtem druhů a povyšte svůj outfit na novou úroveň!

Přehlídka značky Chanel Foto: Profimedia.cz
Slamák – stylový doplněk vašeho letního outfitu

Bez klobouku, bos, natloukl si nos. Básnička, která v létě platí dvojnásob. Pořiďte si proto elegantní slamák a neriskujte úžeh či jiné zranění. Přinášíme vám výběr těch nejlepších, které obchody letos nabízejí.

O slamácích bylo hodně slyšet již minulé léto, ale teprve letos se z nich stal hit číslo jedna. Zdaleka přitom nemusí sloužit jen jako účelový módní doplněk na dovolené.

Modelka Doutzen Kroesová

Foto: Profimedia.cz

Modelka Bella Hadidová v oversized slamáku

Foto: Profimedia.cz

Slamák si totiž rozumí i s městskou módou. Stačí ho kombinovat například s lehkými bílými šaty v boho stylu nebo s roztrhanými denimovými šortkami a lněným topem.

V žádném případě ho ale nenoste ve spojení se sportovní či plážovou módou, která patří opravdu jen k moři či rybníku.

Mango, 599 Kč.

Foto: archiv firmy

Co se týče samotného výběru, fantazii se meze nekladou. A pokud si myslíte, že vám klobouky nesluší, pak věřte, že jste jich jenom vyzkoušela málo.

Letos jsou trendy zejména slamáky s širokou krempou, které spolehlivě ostíní nejen vaši hlavu, ale také tvář. Můžete se ale také setkat s klobouky, které jsou navrženy po vzoru kšiltu a nechávají temeno hlavy volně dýchat.

Zara, 799 Kč.

Foto: archiv firmy

Mango, 599 Kč.

Foto: archiv firmy

Vybírat můžete i mezi slamáky s nejrůznějším druhem zdobení. Klasikou jsou ty, které zdobí široké mašle, ale v obchodech najdete i takové, které na sobě mají i nejrůznější vyšité nápisy nebo jsou ozvláštněny mušličkami.

1) Tonak, 2300 Kč. 2) Reserved 599 Kč. 3) Tonak, 1600 Kč. 4)H&M, 299 Kč. 5) H&M, 299 Kč. 6) Zara, 799 Kč.

Foto: archiv firem

Mango, 1299 Kč.

Foto: archiv firmy

Zara, 599 Kč.

Foto: archiv firmy


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků