Hlavní obsah

Přání novomanželů se čím dál víc odklání od tradic

Mnoho novomanželů touží po zcela netradičním pojetí svatebního dne. Čím dál více párů také využívá služeb firem, které se specializují na organizování svateb a to do posledního detailu.

Přání novomanželů se čím dál víc odklání od tradic

Přání mladých novomanželů jsou poslední dobou, čím dál tím bláznivější. Asi nejkurióznější svatební den zažila podnikatelka v oblasti svatebního servisu Lenka Marková z Liberce. Spolu se svým manželem se vzali ve stylu Guns and Roses (Pušky a růže), kdy nevěsta vypadala jako princezna, ženich si vybral "crazy styl" a kromě jiného si nazul každou botu jinou. Svatebčané naskákali do rybníka, utopili v bahně boty a hostina vyvrcholila dortovou bitvou.

Velmi oblíbené jsou svatby na louce, na hradě, na lodi nebo v balónu. Oddávající úředník se dnes narozdíl od minulosti dá dostat téměř kamkoliv. Jen některé oblíbené obřadní síně nebo jiné prostory se musí objednat i více než půl roku dopředu.

Podle Markové stojí mladí lidé o kompletní svatební servis stále častěji právě proto, aby jim odpadlo únavné obíhání půjčoven svatebních šatů, restaurací, cukráren, květinářství nebo hudebníků. "Svatba na objednávku nemusí být ani dražší než svatba, kterou si rodiny zařídí úplně samy. Servisní firmy se obracejí na prověřené dodavatele a vyznají se v cenách," vysvětlila Marková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků