Hlavní obsah

Nejpřitažlivější ženou současnosti je podle Američanů Halle Berry

Každoročně jmenuje americká redakce magazínu Esquire nejpřitažlivější ženu současnosti. Letos titulem poctila herečku Halle Berryovou, které se v červnu narodilo dlouho toužebně očekávané dítě - dcera Nahla Ariela.

Nejpřitažlivější ženou současnosti je podle Američanů Halle Berry

Nejpřitažlivější žena současnosti Halle Berryová se v listopadovém čísle magazínu Esquire (americké edice) objevuje v krajkové podprsence a průhledném topu.

"Nevím přesně, co to znamená, ale když je mi dvaačtyřicet a mám zrovna miminko, myslím, že to přijmu! Přitažlivost je ale stavem mysli, spokojenost se stavem bytí. Je to o tom, že se máte rádi i v těch nejnemilovanějších chvílích. Sdílím tedy tento titul s každou ženou, protože každá žena je nominovanou v kteroukoli chvíli,“ uvedla Berryová ke svému jmenování pro Esquire.

Dvaačtyřicetiletá hollywoodská kráska přivedla na svět svou dceru s mladším partnerem Gabrielem Aubrym a ten prozradil, že už plánují dítě další. Na otázku, zda se bude rodina rozrůstat, Gabriel odpověděl: „Jasně, už na tom pracujeme! Chci říct, koukněte na Halle, je neuvěřitelná! Je to nejlepší máma, kterou by si mohl kdokoli přát nebo o ni žádat!“

Loni získala stejný titul Charlize Theronová, předloni Scarlett Johanssonová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků