Hlavní obsah
 

Místo důchodu fitness. Žena vypadá v šedesáti na třicet

Další důkaz, že věk je jenom číslo, představuje šedesátiletá babička Lisa Willinghamová z amerického Texasu. Ta se rozhodla svůj důchod pojmout aktivně. Místo čtení či háčkování si jako hobby zvolila fitness. A píle se vyplatila, dnes se pyšní postavou, kterou by jí záviděla kdejaká žena i o několik desítek let mladší.

 
Místo důchodu fitness. Žena vypadá v šedesáti na třicet

Lisa Willinghamová začala mít problémy s nadváhou po narození svých dvou dcer. Jakmile ale opustily rodinné hnízdo, rozhodla se, že se svou postavou začne něco dělat. Upnula se proto na fitness a zdravou stravu.

„Vždycky jsem měla ke sportu kladný vztah, ale když jsem vychovávala dívky, bylo pro mě náročné si na něj najít čas,“ říká Lisa pro AP.

„Dříve jsem nosila velikost L a omlouvala se tím, že jsem máma a mámy tak prostě vypadají. Uvnitř jsem ale se svým tělem spokojená nebyla. Vadila mi moje kila navíc, strie i celulitida,“ pokračuje a dodává, že tělocvična jí dala nový život. Po ukončení své profese učitelky se stala online trenérkou v oboru zdraví a fitness.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a její proměny si všimli i její kolegové z posilovny, kteří se chtěli rovněž dostat do formy.

„Začala jsem se věnovat klientům, kterým je přes 40, protože na ně mohu nejlépe praktikovat svoji osobní zkušenost. Chci, aby si všichni uvědomili, že věk je opravdu jenom číslo, které máme uchované v mysli, ale s tělem nijak nesouvisí,“ vysvětluje Lisa, která sama cvičí pět dní v týdnu po dobu třiceti minut a snaží se jíst zdravě. Na její výsledky se podívejte ve videu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků