Hlavní obsah

Mezi nejnovější trendy předsvatebních příprav patří zvětšení ňader

Předsvatební přípravy zahrnovaly vždy také zkrášlování nevěsty. A dosud se dívky spokojily s dietou, cvičením, kadeřníkem a kosmetičkou. Plastičtí chirurgové ovšem potvrzují, že dnešní nevěsty chtějí mít především dokonalý dekolt. V období před svatební sezónou tak ordinace plastických chirurgů praskají ve švech a augmentace neboli zvětšení ňader se provádí jak na běžícím pásu.

Mezi nejnovější trendy předsvatebních příprav patří zvětšení ňader

Zatímco v lednu hlásila londýnská společnost SurgiCare 105 operací zvětšení prsou, v dubnu už to bylo 185. A většina z klientek skutečně plánovala krátce po operaci svatbu.

„Některé z nich jsme museli odmítat, protože přišly jen pár dní před svatbou a čas na zotavení už byl příliš krátký,“ tvrdí šéf společnosti Mark Bury pro Daily Mail.

Sexy nevěsty

Podle ředitelky kliniky Mya, Christine Daviesové, se vedle zvětšení prsou žádá také odsátí tuků z břicha a boků, protože moderní šaty jsou upnuté a odhalují více tělo.

„Před deseti roky jste nemohli použít slovo sexy ve spojení s nevěstou, nebylo by to vnímáno jako vhodné, ale dnes chce většina nevěst odhalit svou postavu,“ tvrdí Maria Yiannikarisová z londýnského svatebního salonu Mirror Mirror.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků