Hlavní obsah
Čas investovaný do výběru oblečení se rozhodně vyplatí. Foto: Profimedia.cz

Jaké oblečení připadá ženám na mužích nejpřitažlivější

Šaty dělají člověka, a tak není divu, že hezky oblečený muž přitáhne více pozornosti než ten, který výběrem oblečení nestrávil ani minutu. To potvrzují i tisíce žen na sociální síti Reddit, které hodnotily, jaké oblečení je na mužích nejvíc sexy. Zajímá vás výsledek?

Čas investovaný do výběru oblečení se rozhodně vyplatí. Foto: Profimedia.cz
Jaké oblečení připadá ženám na mužích nejpřitažlivější

Některé z nejméně překvapivých odpovědí zahrnovaly vypasované džíny, které by měl mít každý muž ve své skříni. Dále dámy hlasovaly pro klasický elegantní vzhled v podobě dobře střiženého klasického černého obleku. Zároveň ale na síti uvedly, že špatně padnoucí oblek se naopak míjí účinkem a je vyloženě antisexy. Takže, pánové, pryč s obleky, které jste nosili ještě v tanečních.

Investice do dobře střiženého obleku se vyplatí.

Foto: Profimedia.cz

Ženy také ocenily dobře padnoucí černé slim kalhoty, obyčejná bílá trička či ležérní flanelové košile. Některé překvapivě hlasovaly i pro sportovní topy a trička.

Džíny musí sednout.

Foto: Profimedia.cz

Nejčastěji zmiňovány byly ale vyhrnuté rukávy, které se staly nejoblíbenějším módním trendem, jenž zabodoval u žen napříč generacemi. Mužné ruce se zkrátka ženám líbí a díky vyhrnutým rukávům si je mohou vychutnat v celé jejich kráse. Jedna žena podle DailyMailu na síť dokonce napsala: „Propínací košile s dlouhými vyhrnutými rukávy vypadá dobře snad úplně na všech.”

Ohrnuté rukávy jsou sexy.

Foto: Profimedia.cz

Anketa
Jaké oblečení se vám na mužích nejvíc líbí?
Černý oblek
8.2 %
Vypasované džíny
2.6 %
Košile s ohrnutými rukávy
59.7 %
Sportovní oblečení
5.3 %
Jednoduché tričko a černé džíny
24.2 %
Celkem hlasovalo 1274 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků