Hlavní obsah
Hollywoodská herečka ukrajinského původu Mila Kunisová má každé oko jiné barvy. Foto: Bontonfilm

Herecké hvězdy, kterým vady na kráse nebránily v úspěchu

Slavné, zejména filmové hvězdy, se snaží vypadat co nejlépe. Jenže nikdo není dokonalý, proto „musí“ přijít na řadu vrstvy make-upu či Photoshop, jedná-li se o fotografie. Ty často vypadají silně nerealisticky, jsou vystylizovány do podoby opáleného jedince bez jediné pihy a s usmívajícím se sluníčkem v rohu obrazu.

Hollywoodská herečka ukrajinského původu Mila Kunisová má každé oko jiné barvy. Foto: Bontonfilm
Herecké hvězdy, kterým vady na kráse nebránily v úspěchu

Nemálo známých tváří mělo určité tělesné zvláštnosti, začít lze hned od herečky Elizabeth Taylorové, jak připomíná server The Richest. Trpěla tzv. distichiasis, což znamená, že měla dvě řady očních řas. Herecký kolega Roddy McDowall to okomentoval slovy, že kdo jiný má mít dvojité řasy, než dívka zrozená pro stříbrné plátno...

Indický herec Hrithik Roshan to má složitější, jeho dva palce na pravé ruce není snadné skrýt. Přesto se stal jedním z nejvšestrannějších a nejlépe placených bollywoodských herců.

Podrobněji se podíváme na několik opravdu známých a úspěšných hereckých hvězd, které i přes své kosmetické vady úspěšně šplhají (či už dávno vyšplhaly) na vrchol zábavního průmyslu.

Joaquin Phoenix

Těžko si lze tohoto cenami ověnčeného představitele Johnnyho Cashe z dramatu Walk the Line či císaře Commoda z Gladiátora představit bez jeho charakteristické jizvy. Rozštěp patra ale jeho kariéře rozhodně neublížil, spíše naopak. Phoenix je zárukou kvalitního herectví a netuctového filmu.

Herec Joaquin Phoenix přijel podpořit film Mistr.

Foto: Reuters

Milo Ventimiglia

Tento herec je známý především ze seriálu Hrdinové. Narodil se s odumřelými nervy na pravé straně úst a má kvůli tomu potíže s ovládáním spodního rtu. Dle herecké (a po určitou dobu nejen herecké) partnerky Hayden Panetierreové je to však roztomilé. Stejný názor sdílí i smečka fanynek. Navíc ho roku 2006 zřejmě i díky tomu obsadil Sylvester Stallone jako svého syna do snímku Rocky Balboa.

Milo Ventimiglia

Foto: Profimedia.cz

Andy Garcia

Kubánská hvězda Dannyho parťáků či filmu Neúplatní se narodila spojená se svým siamským dvojčetem. Muselo být chirurgicky odstraněno, na památku toho má Garcia rameno pokryto jizvami. V současnosti se snaží prosadit natáčení svého osobního projektu jménem Hemingway a Fuentes, tedy příběhu o přátelství světoznámého spisovatele s lodním kapitánem Fuentesem, který ho inspiroval k sepsání románu Stařec a moře. Původně se měl v roli Hemingwaye objevit sám velký Anthony Hopkins, nicméně to nakonec pravděpodobně bude někdo jiný.

Mila Kunisová

Herečka původem z Ukrajiny, jejíž rodiče emigrovali do Spojených států, když jí bylo pouhých sedm let, trpí heterochromií, různobarevností duhovky. Jedno oko má zelené, druhé modré. Heterochromii má také David Bowie, Dan Aykroyd nebo Simon Pegg. Svůj nejoceňovanější výkon předvedla v dramatu Černá labuť po boku Natalie Portmanové. Nyní čeká dítě s kolegou Ashtonem Kutcherem.

V psychologickém thrilleru Černá labuť si v ničem nezadala s oscarovou Natalií Portmanovou.

Foto: Bontonfilm

Mark Wahlberg

Kvalita snímků, ve kterých se objevuje, je kolísavá – na jedné straně Skrytá identita (za tu byl dokonce nominován na Oscara) a Fighter, na straně druhé Max Payne či poslední Transformers. Komerční úspěchy však představitel drsných chlápků přináší pravidelně. Jeho anomálií je fakt, že se narodil se třemi bradavkami.

Mark Wahlberg podcenil protivníka.

Foto: CinemArt

Karolína Kurková

Seznam uzavírá příležitostná herečka a především česká supermodelka Karolína Kurková. „Anděl s temnou stránkou“, jak modelku popisovali, se narodil s pupeční kýlou, v důsledku čehož nemá pupík. Jen jakousi malou prohlubeň. Často tedy u jejích fotografií zapracovává Photoshop.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků