Hlavní obsah

Herečka Christina Applegateová opakovaně bojuje s rakovinou prsu

Christina Applegateová (37), známá díky nezapomenutelné roli hloupoučké Kelly Bundové ze seriálu Ženatý se závazky, si tento rok zažila peklo na zemi. Začátkem roku jí totiž doktoři objevili v prsu zhoubné rakovinotvorné bujení, kvůli kterému ji v červenci odstranili obě ňadra. Herečka pak dostala zvláštní implantáty, pomocí kterých se jí vytvarovalo nové poprsí. Nyní se však bohužel zjistilo, že pod jedním implantátem opět vybujela rakovina.

Herečka Christina Applegateová opakovaně bojuje s rakovinou prsu

Herečka teď musí podstoupit další odstranění tkáně, aby se zabránilo metastázování rakovinového bujení. Operace je naplánována shodou okolností na den jejích sedmatřicátých narozenin, tj. 25. listopadu.

"Bohužel se mi nemoc vrátila. Je to opravdu těžké, když už to vypadalo, že jsem zdravá," nechala se slyšet zdrcená herečka pro magazín TV Guide s tím, že se však naděje na uzdravení nevzdává, i když se snaží žít tak, jako by každý den mohl být jejím posledním.

"Od té doby, co jsem dostala rakovinu se snažím nepromrhat ani hodinku ze svého času, co mi zbývá. Vždycky jsem snila o domě na pobřeží, tak jsem šla a koupila si ho. Nechci být pasivní obětí, chci žít," prohlásila statečně s tím, že nemyslí na včerejšek ani zítřek, ale žije dneškem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků