Hlavní obsah
Valeria Mazzaová Foto: Profimedia.cz

Dreft Fashion Week láká na české návrháře a topmodelku Valerii Mazzaovou

Dreft Fashion Week (DFW) je týden trvající módní festival, který vedle trendů známých mezinárodních značek představí také české návrháře a nadějné talenty. Přehlídky pro veřejnost budou až do 23. září k vidění na pražském Alšově nábřeží. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou světoznámý návrhář brazilského původu Alexandre Herchcovitch a argentinská supermodelka Valeria Mazzaová.

Valeria Mazzaová Foto: Profimedia.cz
Dreft Fashion Week láká na české návrháře a topmodelku Valerii Mazzaovou

Letošní ročník je zaměřen na Jižní Ameriku a právě z tohoto důvodu DFW zaštítí argentinská supermodelka Valeria Mazzaová a brazilský návrhář Alexandre Herchcovitch. Valeria Mazzaová patří do fenomenální éry supermodelek 90. let jako byly Claudia Schifferová, Cindy Crawfordová, Naomi Campbellová, Linda Evangelistová, Tyra Banksová a další.

Alexandre Herchcovitch patří mezi nejtalentovanější mladé návrháře současnosti. Pro módní svět ho objevila první dáma světové módy Anna Wintourová.

Přehlídka návrhářky Ivany Mentlové

Foto: www.dreftfashionweek.cz

Exkluzivní módní přehlídky se odehrají v Rezidenci primátora hl. města Prahy a v prostorách Salmovského paláce na Pražském hradě. Módní přehlídky určené pro veřejnost se budou konat ve stanu na Alšově nábřeží od pátku 21. září do neděle 23. září. Kapacita stanu je 350 míst.

Více informací a program naleznete na www.dreftfashionweek.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků