Hlavní obsah

České ženy touží mít na hlavě účesy jako "Zoufalé manželky"

V České republice chodí ženy ke kadeřníkům s tím, že chtějí mít na hlavě stejné vlasy jako představitelky seriálu Zoufalé manželky. V Americe zase letí účes herečky Jennifer Anistonové.

České ženy touží mít na hlavě účesy jako "Zoufalé manželky"

"Objevila se u nás seriálová vlna Zoufalých manželek. Jejich protagonistky bývají vždy elegantně a noblesně učesané. " řekla mluvčí společnosti Bomton Radka Červinková.

Jak ale podotkl kadeřník z pražského Žižkova Rostislav Štěpánek, tak dokonalé účesy nosí celebrity, které tráví u vizážistů a kadeřníků několik hodin. "Někdy si zákaznice přinese obrázek své oblíbené hvězdy a požaduje, abych jí udělal stejný účes. Lidé jsou ale v takových případech často nesoudní, protože mají jinou kvalitu vlasů," doplnil s tím, že podle zkušeností z minulých let očekává, že zákazníci se teď budou inspirovat stylem současných účastníků soutěže SuperStar.  "Svého času letěla Aneta Langerová, ale ta už je mimo. Líbily se i vlasy Renaty Kajdžas, která je nosí uměle nastavované, a to jsem zákaznicím hodně rozmlouval," říká Štěpánek.

Podle Červinkové kadeřníci společnosti v první řadě doporučí zákazníkům, co by se k nim hodilo. Nejmodernější trendy sledují zejména na školeních po celém světě.

Foto: Profimedia - herečka Jennifer Anistonová

V Americe je nejžádanější účes herečky Jennifer Anistonová

Ve Spojených státech se nejvíce žen prý touží česat jako herečka Jennifer Anistonová. Vyplývá to z průzkumu časopisu In Touch, který hledal nejžádanější "hvězdný účes".

Anistonová získala v anketě plnou třetinu hlasů a předstihla tak zpěvačku a herečku Jessiku Simpsonovou a herečku Jessiku Albaovou. Populární byly rovněž účesy podle filmových hvězd Lindsay Lohanové, Scarlett Johanssonové či zpěvačky Beyoncé Knowlesové.

Anistonová prvenství v anketě získala již dříve, když vyvolala mánii mezi dívkami šílícími vypadat podobně jako její hrdinka Rachel z populárního seriálu Přátelé.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků