Miley Cyrusová, Michelle Rodrigezová, Lady Gaga nebo dcera Bruce Willise, herečka a aktivistka Scout Willisová. To by podle magazínu měly být slavné tváře, které mohou za znovuobjevenou popularitu neoholeného trendu.

Všechny jmenované celebrity fandí přirozenosti. A to nejen u intimních partií, ale například i u chlupatého podpaží, které hrdě vystavují na obdiv nejen na sociálních sítích, ale i na veřejnosti.

Herečka Michelle Rodriguezová

Herečka Michelle Rodriguezová

FOTO: Profimedia.cz

Do titěrných kalhotek chloupky nepatří

Redaktorka serveru tatler.com Layla Cambridgeová píše, že se „neholení“ vrací do módy poté, kdy nejžhavějším trendem byla brazilská depilace voskem nebo cukrovou pastou. Jako o všechny módní novinky, tak i o tento poměrně bolestivý kosmetický zákrok zájem pomalu opadá a veřejnost tak prý čeká nová éra zarůstání.

Popularitu si podle redaktorky holý klín získal ve 20. století pravděpodobně díky seriálu Pobřežní hlídka a také tehdy novému trendu titěrných kalhotek typu tanga.

Scout Willisová

Scout Willisová

FOTO: Profimedia.cz

Trend hustého obočí

Podle deníku Daily Mail fandí přirozeně chlupatému ohanbí i herečky Gwyneth Paltrowová a Cameron Diazová. To, že se do módy vrací chloupky, potvrzuje i trend hustého obočí, které proslavila modelka Cara Delevigneová.

Hustě pěstěné obočí je v kurzu od té doby, kdy se slavná modelka objevila na přehlídkových molech. Upravené oblouky tak vystřídaly pečlivě vytrhané úzké, téměř neviditelné čárky. Husté tmavé obočí je jedním z největších beauty trendů současnosti.

Miley Cyrusová

Miley Cyrusová

FOTO: Profimedia.cz