Nosí se k šatům, sukním, kalhotám i kraťasům, úzkým i širokým džínům. A samozřejmě i na sport. Záleží na vkusu a chuti každé ženy, jak sportovní boty a tenisky zakomponuje do svého outfitu.

Některé celebrity oceňují jejich vysoký komfort a pohodlí natolik, že se je vůbec nebojí obout ani na červený koberec k obleku nebo k elegantním šatům.  Boty, které byly původně určeny na běh a sportovní aktivitu, se tedy pomalu ale jistě posunuly do kategorie módní nutnosti. Nemluvě o tom, že v teniskách se tramvaj nebo metro dobíhá daleko snadněji než v botách na vysokém podpatku. Ale o tom to není.

Vybavte se na léto barevnými teniskami. Nosí se ke všemu. Nike Air Max, Queens, 3990 Kč. Žluté tenisky, Converse, 1790 Kč. Bílé se zipem, Reserved, info o ceně v obchodě. Běžecké boty, Nike, v prodeji od dubna 2015. Modré Nike Rosherun, Queens, 2390 Kč.

Vybavte se na léto barevnými teniskami. Nosí se ke všemu. Nike Air Max, Queens, 3990 Kč. Žluté tenisky, Converse, 1790 Kč. Bílé se zipem, Reserved, info o ceně v obchodě. Oranžové běžecké boty, Nike, v prodeji od dubna 2015. Modré Nike Rosherun, Queens, 2390 Kč.

FOTO: Archiv firem

Vzorované tenisky, Toms, info o ceně na webu. S hvězdičkami Pepe Jeans, Destroy, info o ceně v obchodě. S květinami, vans, info o ceně v obchodě. Modré s růžovou podrážkou, Roxy, 1350 Kč. Červeno bílé, Converse, 1790 Kč.

Vzorované tenisky, Toms, info o ceně na webu. S hvězdičkami Pepe Jeans, Destroy, info o ceně v obchodě. S květinami, Vans, info o ceně v obchodě. Modré s růžovou podrážkou, Roxy, 1350 Kč. Červeno bílé, Converse, 1790 Kč.

FOTO: Archiv firem

Milovníci stylu určitě ocení možnost kombinace nedbalého, přesto ale velmi pohodlného a ležérního vzhledu. Pokud stále hledáte inspiraci, jak kombinovat sportovní tenisky s elegantním outfitem, klikněte si na módní blogy, kde je outfitů a kombinací nespočet.

S čím kombinovat? Koketního a mladistvého vzhledu dostáhnete kombinací se sukní, eleganci vytvoříte symbiózou s dlouhými šaty pod kolena, nebojte se ovšem sáhnout na maxi šaty po kotníky. K černému pánskému stylu nebo obleku zkuste vyrazit s černými nebo bílými teniskami, méně formální akci doplňte o kotníčkové kecky nebo barevné tenisky na zesílené platformě, které jsou také velkým hitem sezóny.

Tyrkysové a fialové tenisky k dostání v 50 barvách, Adidas Superstar Supercolor, info o ceně v obchodě. Černé kožené tenisky, Converse, 2190 Kč. Zelené s fialovou podrážkou Onitsuka Tiger Sakurada, Zoot, 2 199 Kč. Růžové Nike Airmax Thea, Queens, 2990 Kč

Tyrkysové a fialové tenisky k dostání v 50 barvách, Adidas Superstar Supercolor, 2599 Kč. Černé kožené tenisky, Converse, 2190 Kč. Zelené s fialovou podrážkou Onitsuka Tiger Sakurada, Zoot, 2199 Kč. Růžové Nike Airmax Thea, Queens, 2990 Kč. Růžovo oranžové tenisky Nike, Answear, 3399 Kč.

FOTO: Archiv firem

Růžové New Balance, Answear, 1999 Kč. S květinami Vagabond, Zoot, 1999 Kč. Žíhané šedé Blink, Destroy, info o ceně v obchodě. S holografickým zdobením, Botovo, 873 Kč. Krémové s nápisy, Vans, info o ceně v obchodě. Bílé se zdobením, Botovo, 748 Kč.

Růžové New Balance, Answear, 1999 Kč. S květinami Vagabond, Zoot, 1999 Kč. Žíhané šedé Blink, Destroy, info o ceně v obchodě. S holografickým zdobením, Botovo, 873 Kč. Krémové s nápisy, Vans, info o ceně v obchodě. Bílé se zdobením, Botovo, 748 Kč.

FOTO: Archiv firem

Nike Air Max Zero, info o ceně v obchodech. Černo bílé tenisky Puma, Queens, 2490 Kč. Běžecké boty Nike Free Flyknit, v prodeji od dubna.

Nike Air Max Zero, info o ceně v obchodech. Černo bílé tenisky Puma, Queens, 2490 Kč. Běžecké boty Nike Free Flyknit, v prodeji od dubna 2015.

FOTO: Archiv firem

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: