Smyslem funkčního oblečení je omezit nadbytečné pocení, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám tekutin a snížení výkonu. Funguje to tak, že oděv odvádí pot od pokožky, udržuje organismus v optimální provozní teplotě a zajišťuje komfort i při náročném sportovním výkonu či nepříznivém počasí.

Přírodní bambusové vlákno je textilním materiálem budoucnosti. Není cítit potem. Je antibakteriální, prodyšné, termoregulační. Na omak velmi jemné a navíc hypoalergenní, takže nedráždí ani citlivou pokožku.

Přírodní bambusové vlákno je textilním materiálem budoucnosti. Není cítit potem. Je antibakteriální, prodyšné, termoregulační. Na omak velmi jemné a navíc hypoalergenní, takže nedráždí ani citlivou pokožku.

FOTO: www.bambusovatricka.cz

Dámské funkční oblečení Alpine Pro

Dámské funkční oblečení Alpine Pro

FOTO: Alpine Pro

Icebreaker ponožky z hřejivé, a přitom prodyšné i zápachu odolávající vlny ovcí merino.

Icebreaker ponožky z hřejivé, a přitom prodyšné i zápachu odolávající vlny ovcí merino.

FOTO: Icebreaker

Mezi přednosti tohoto prádla patří mimo jiné to, že přiléhá přímo k tělu, reguluje teplotu, a tím umožňuje lepší pohyb. Speciální švy navíc neodírají pokožku, je zajištěna i kontrola zápachu a ochrana proti množení mikrobů.

Mill

Mill nabízí kvalitní české oblečení pro zimní sporty a outdoor. Veškeré bundy a kalhoty jsou vyrobené z Gelanotsu XP – laminované membrány, která dokonale odvádí vlhkost z vnitřní strany a zároveň je naprosto spolehlivá při dešti, sněžení i zimě. Nevpustí totiž k tělu vlhkost ani mráz.

FOTO: Mill.cz

Icebreaker Kids - outdoorové oblečení z merina nabízí kompletní kolekci pro zimní dětské radovánky - topy, tílka, legíny, bundy, ponožky a čepice pro děti ve věku 1 až 14 let.

Icebreaker Kids - outdoorové oblečení z merina nabízí kompletní kolekci pro zimní dětské radovánky - topy, tílka, legíny, bundy, ponožky a čepice pro děti ve věku 1 až 14 let.

FOTO: Icebreaker

Dámská bambusová trička

Dámská bambusová trička

FOTO: www.bambusovatricka.cz

Základ funkčního prádla je z 80 procent polypropylen, technické vlákno, jež odvádí od lidské pokožky pot. Kombinuje se s bavlnou, vlnou a dalšími látkami. Některé výrobky mají dvojí využití: v zimě hřejí, a když se otočí naruby, perfektně odvádějí pot od těla. Dají se tudíž využívat i v létě.

Funkční

Funkční pánská trička.

FOTO: www.bambusovatricka.cz

Merino skvěle izoluje, je prodyšné, čímž zabraňuje přehřívání a nepříjemnému pocitu lepkavosti.

Merino skvěle izoluje, je prodyšné, čímž zabraňuje přehřívání a nepříjemnému pocitu lepkavosti.

FOTO: Icebreaker

Pánské funkční oblečení Alpine Pro

Pánské funkční oblečení Alpine Pro

FOTO: Alpine Pro

Dětské funkční prádlo Alpine Pro

Dětské funkční prádlo Alpine Pro

FOTO: Alpine Pro