Hlavní obsah

Chci rty jako Angelina a oči jako Katie

Plastická chirurgie má své módní trendy, které se neřídí fantazií návrhářů, ale celebritami z masa a kostí. Mekkou estetické medicíny je Los Angeles. Naprostou jedničkou mezi vzory při úpravě rtů je nyní Angelina Jolie. Její smyslné rty touží mít nejvíce klientek z předních pracovišť. Očím vévodí ty, jež vlastní Katie Holmesová.

Chci rty jako Angelina a oči jako Katie

Výroční seznam nejlepších Hollywoodských vizáží vydal tento týden Institut estetické a rekonstrukční chirurgie v Beverly Hills. Podle lékařů Richarda Fleminga a Tobyho Mayera žádají jejich klienti zákrok ne tak, aby vypadali jako určitá hvězda, ale aby měli výrazné rysy tváří a těl od několika různých celebrit. Na každé si vyberou to nejdokonalejší.

Katie Holmesová se svým manželem Tomem Cruisemfoto: www.postimees.ee

Nos je tak nejžádanější podle herečky Katherine Heiglové ze seriálu Chirurgové, zatímco tváře má nejdokonalejší podle zákazníků britská herečka Keira Knightleyová. Kvalitu pleti pak rozhodně obdivují ženy na Paris Hiltonové.

Muži chtějí rty Matta Damona

Ale i muži mají své „plastické“ celebrity, vždyť v Los Angeles už tvoří více než třetinu klientely. Nos si nejčastěji nechávají upravit ve stylu Leonarda DiCapria, tělo touží mít jako fotbalista David Beckham a oči jako poslední James Bond Daniel Craig. Líce má nejdokonalejší zase George Clooney, zatímco líbat svůj protějšek touží muži rty Matta Damona.

„Naši pacienti se neustále obracejí do Hollywoodu, aby povýšili svůj standard krásy. Naši klienti chtějí vypadat odpočatě, energicky a také mladistvě jako celebrity, které vídají v dokonalých časopisech,“ prohlásil doktor Fleming.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků