Hlavní obsah
Šéf australské letecké společnosti Qantas Allan Joyce Foto: Profimedia.cz

Šéf aerolinek Qantas dostal při projevu dortem přímo do obličeje

Nečekaného překvapení se během projevu dočkal šéf australské letecké společnosti Qantas Allan Joyce, k němuž zezadu přistoupil postarší muž, připlácl mu na obličej dort a beze slova odešel. Ve středu o tom informoval zpravodajský server BBC News.

Šéf australské letecké společnosti Qantas Allan Joyce Foto: Profimedia.cz
Šéf aerolinek Qantas dostal při projevu dortem přímo do obličeje

Muže, kterému je asi 60 až 70 let, zadržela ochranka, než dorazila policie. Zatím není jasné, co ho k tomuto činu motivovalo – a tušení, čím si vysloužil šlehačkový dort v obličeji, nemá ani Joyce. Ve chvíli, kdy byl přerušen, mluvil o nedávném rozhodnutí Qantasu provozovat lety bez zastávky z Londýna do Perthu.

"Netuším, co to mělo znamenat," prohlásil Joyce před asi 500 přítomnými lidmi. K nastalé situaci se ale postavil čelem a poté, co se v zákulisí krátce očistil, se vrátil na stupínek se slovy: „Jestli má ještě někdo dort, může si to se mnou vyřídit teď."

Allan Joyce není první vysoko postavenou či známou osobností, která zažila stejný pocit jako herci němých grotesek s oblíbenou rekvizitou. Šlehačkovým dortem do obličeje dostal například mediální magnát Rupert Murdoch, zakladatel firmy Microsoft Bill Gates či britský televizní moderátor Jeremy Clarkson.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků