Hlavní obsah
Mrtvé děti objevili ve voze britští policisté Foto: Profimedia.cz

V pytlích v odstaveném autě v Británii našli mrtvé děti, zabila je matka

Britská policie v hrabství Východní Sussex našla v odstaveném autě plastové pytle s mrtvolami dvou dětí mladších pěti let. K vraždě se přiznala jejich 43letá matka, kterou převezli do nemocnice se zraněními na rukou, která si způsobila sama.

Mrtvé děti objevili ve voze britští policisté Foto: Profimedia.cz
V pytlích v odstaveném autě v Británii našli mrtvé děti, zabila je matka

Stříbrný nissan byl objeven ve středu v poledne Mill Close. Uvnitř na zadním sedadle byla mrtvá těla 18měsíční dívky a tříletého chlapce. Matka Fiona Donnisová se policistům přihlásila sama a k autu je zavedla. Byla převezena do nemocnice kvůli řezným ranám v zápěstí a na pažích.

Podle deníku The Daily Telegraph se žena o Vánocích rozešla s otcem dětí a od rodiny se z Heathfieldu odstěhovala do Lightwateru v sousedním hrabství Surrey.

Pár už o jedno dítě přišel, když před pěti lety krátce před svými prvními narozeninami zemřela jejich první dcera Mia. Matka také před nedávnem přišla o místo manažerky banky Lloyds.

Policie v souvislosti s případem nehledá další podezřelé a odmítla zveřejnit, co smrt dětí způsobilo. Pitva má být provedena ve čtvrtek.

Třípatrový dům, v němž rodina donedávna žila, je jen pár metrů od Mill Close, kde policie auto našla. Policii dům dočasně zapečetila. Od Vánoc je na prodej.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků