Hlavní obsah
Myslivce Miloše (na snímku) zastřelil jeho kolega. Foto: TV Markíza

Tragédie na lovu, myslivec zastřelil na Slovensku 58letého kolegu

Mezi slovenskými obcemi Naháč a Trstín v Trnavském okresu došlo v průběhu předvánočního lovu k tragédii. Myslivec zastřelil svého 58letého kolegu Miloše. „Muž zraněním na místě podlehl,“ konstatovala trnavská policejní mluvčí Mária Linkešová.

Myslivce Miloše (na snímku) zastřelil jeho kolega. Foto: TV Markíza
Tragédie na lovu, myslivec zastřelil na Slovensku 58letého kolegu

„K postřelenému muži jsme vyslali záchranáře. Po jejich příjezdu však už muž nejevil žádné známky života a lékař musel konstatovat smrt,“ řekla mluvčí záchranářů Alena Krčová.

Parta myslivců se vydala v pátek na divočáky. „Zazněl výstřel a nastalo zděšení,“ napsal server čas.sk. Podle některých informací byl muž zasažen do hrudě, podle jiných do břicha.

Ztráta nejvíc zasáhla Milošovu manželku Ľubici, s níž mají dvě dcery a byli spolu 37 let. Teď je čekají Vánoce bez manžela a otce.

Na Slovensku je to v krátkém čase už druhý tragický případ úmrtí na lovu. Začátkem listopadu zastřelil myslivec u obce Mojmírovce v okresu Nitra 29letou ženu, která se lovu účastnila jako honec se psem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků