Hlavní obsah
Na dálnici kvůli útoku kolabovala doprava. Foto: TV Markíza

Slovák rozbíjel na dálnici u Piešťan auta, řidiči ho zmlátili

Šok zažili řidiči, kteří ve středu projížděli úsekem slovenské dálnice D1 u Piešťan. Provoz tam zablokoval jednačtyřicetiletý muž, jenž mlátil do aut, která zastavila. Řidiči poškozených vozů ho do příjezdu policie zmlátili, muž skončil v nemocnici.

Na dálnici kvůli útoku kolabovala doprava. Foto: TV Markíza
Slovák rozbíjel na dálnici u Piešťan auta, řidiči ho zmlátili

Muž z Bratislavy svým vozem nečekaně zkřížil cestu ostatním řidičům, zastavil, vystoupil a teleskopickým obuškem začal rozbíjet automobily ostatních řidičů.

„Postavil se nám do cesty a mával rukou. Domnívali jsme se, že možná potřebuje pomoc,“ uvedla jedna z žen, které poškodil vůz.

Muž rozbíjel čelní skla aut.

Foto: TV Markíza

„Vyzval nás, abychom vystoupili, že všechny pozabíjí, že mu je to jedno,“ řekl Peter, kterému muž poškodil kapotu. „Byla jsem v šoku. Byla jsem ve voze sama, když přišel ke mně, zvedl tyč a udeřil mi do okna,“ líčila situaci Mária Ďuríková.

Muž použil k útoku teleskopický obušek.

Foto: TV Markíza

Do příjezdu policistů řidiči poškozených vozů agresivního muže zpacifikovali a zbili ho. S rozbitou hlavou ho museli hospitalizovat v piešťanské nemocnici, dodala televize.

Policie na sociální síti uvedla, že útočník poškodil celkem 13 automobilů. „Policie zjišťuje motiv a rozsah způsobených škod,“ dodala policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků