Hlavní obsah

S ukradenou tramvají jezdil po Bratislavě, museli vypnout proud

Neznámý pachatel v neděli využil chvilku, když si řidič bratislavské tramvaje na konečné odskočil na toaletu a ukradl mu celou soupravu. Odjel s ní několik kilometrů a zastavil ho až dispečer, který na trase vypnul proud.

S ukradenou tramvají jezdil po Bratislavě, museli vypnout proud

Šok zažil řidič tramvaje, když vyšel z toalety, souprava tam totiž nebyla. "To není normální. Dělám v dopravním podniku 14 let, ale ještě jsem nic podobného nezažil a neslyšel jsem ani, že by se něco podobného stalo kolegovi. Měl jsem strach, aby nikoho nepřejel," uvedl vystrašený řidič tramvaje Ivan Pätoprstý v televizi Joj.

Policii uvedl, že tramvaj podle předpisů řádně uzamkl a šel na záchod. Mezitím pachatel rozbil okno a dostal se do vozidla. "Musel to být bývalý řidič nebo člověk, který už tramvaj řídil," dodal.

Když policie přijela k tramvaji, zloděj už tam nebyl. "Po pachateli pátráme," uvedla policejní mluvčí Dáša Kollárová. Policie k vypátrání pachatele nasadila služebního psa a zajistila všechny stopy v kabině tramvaje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků