Hlavní obsah
Foto: Ivan Vilček, Právo

Roční dítě se utopilo v pračce

Tragédie postihla slovenskou rodinu z obce Poša v okresu Vranov nad Topľou. Matka našla v sobotu své roční dítě v otevřené pračce s hlavou ponořenou ve vodě. Přivolaný lékař už nedokázal dítě zachránit.

Foto: Ivan Vilček, Právo
Roční dítě se utopilo v pračce

Jak informovala prešovská policejní mluvčí Jana Migaľová, 37letá matka našla malého Jožka s hlavou ponořenou ve vodě a nohama trčícíma z pračky. Není zatím jasné, jak se roční dítě dostalo k otvoru pračky, která je plněná shora.

„Vyšetřovatel zahájil trestní řízení ve věci usmrcení a nařídil soudní pitvu,“ konstatovala zpráva policie.

Matka objevila dítě, které bylo v bezvědomí, ve čtyři hodiny odpoledne. Dítě okamžitě vytáhla z vody a zavolala záchrannou službu. Když přijel lékař, dítě bylo stále v bezvědomí. Převezli jej do nemocnice ve Vranovu nad Topľou, ale lékařům se ho navzdory snaze nepodařilo oživit.

„Pračku měli postavenou nedaleko dveří. Jak se kluk dostal dovnitř, to si zatím nikdo nedokáže vysvětlit. Je to hrozná událost,“ cituje server čas.sk jednu ze sousedek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků