Hlavní obsah
 

Obětem násilí v Rimini jako první pomohla prostitutka z Východu

Mladému manželskému páru z Polska, který v sobotu v noci přežil na pláži v italském přímořském letovisku Rimini mimořádné drama, jako první pomohla neznámá prostitutka z Východu. Informoval o tom v úterý polský deník Fakt odvolávající se na italský list Il Resto del Carino.

 
Obětem násilí v Rimini jako první pomohla prostitutka z Východu

Nejmenovaná prostitutka pocházející z některé ze zemí bývalého východního bloku si v sobotu v noci jako první všimla mimořádně zuboženého páru mladých lidí na opačné straně ulice.

„Nikdy v živote jsem neviděla dvojici v takto beznadějném stavu, v jakém se nacházeli. Byli zbití, měli zmasakrované a opuchlé tváře. Oba plakali,“ uvedla.

Mladá žena, kterou znásilnila a zbila čtveřice zatím neznámých mužů, podle prostitutky nedokázala vyslovit jediné slovo. Její manžel, kterého gang pachatelů zbil, byl téměř nahý, jen ve spodním prádle, protože svým oblečením zakrýval vlastní ženu, ze které násilníci všechno strhli.

„Prosím, pomoz nám. Zavolej policii. Napadli nás čtyři muži,“ říkal jí vzlykající muž. Zároveň se jí anglicky snažil popsat útočníky, kteří znásilnili jeho ženu, jeho zbili a oba dva okradli.

Místo činu

Foto: Manuel Migliorini, ČTK/AP

„Hned jsem volala pomoc. Nic jiného jsem pro ně v tu chvíli nemohla udělat,“ dodala.

Po skupině čtyř mužů, kteří v Rimini o víkendu znásilnili polskou turistku a zbili jejího partnera, pátrá italská policie. Do případu se vložila i Varšava. Podle agentury ANSA jsou podezřelí muži pravděpodobně severoafrického původu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků