Hlavní obsah

Němec se přiznal k znásilnění a vraždě devítileté

Devětatřicetiletý muž podezřelý z vraždy a znásilnění devítileté Corinny, se ke svému činu přiznal, uvedla v neděli lipská policie. Dívka byla od úterý nezvěstná. Ve středu slepém ramenu Muldy nalezeno její tělo. V sobotu byl zadržen podezřelý, který se pod tíhou důkazů přiznal. Žil jen kilometr od místa, kde se své oběti zmocnil.

Němec se přiznal k znásilnění a vraždě devítileté

Šéf saské policie Bernd Merbbitz si je jist že přiznání je skutečné: „Jsme o tom přesvědčeni, věci které nám řekl, mohl vědět jen on.“

Kvůli případu, který se stal Eilenburgu, se na policii s informacemi přihlásilo 164 lidí. Jeden člověk uvedl, že viděl muže s dívkou, která odpovídala Corinnině popisu. Další „zpozoroval neobvyklé chování na dělníka z ranní směny“ a viděl ho "v mokrých špinavých šatech".

Prokurátor Hans Strobl k rychlému dopadení uvedl: „Kdybychom hledali jen sexuální násilníky, tak bychom ho tak rychle nedopadli.“ Nezaměstnaný rozvedený muž sice měl záznam v rejstříku trestů kvůli žhářství, ale nikdy se nedopustil sexuálně motivovaného trestného činu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků