Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: , Novinky

Naštvala ho manželčina jízda, tak šel 140 kilometrů pěšky

Vzteklý muž a žena za volantem je třaskavá kombinace. Názorným příkladem je příběh Mariána (31) a jeho manželky Sabiny, kteří se cestou z Bratislavy do Nové Dubnice tak pohádali, že muž z auta vystoupil a došel domů pěšky. Procházku měl dlouhou, protáhla se mu na tři dny a ušel 140 kilometrů.

Ilustrační foto Foto: , Novinky
Naštvala ho manželčina jízda, tak šel 140 kilometrů pěšky

Manželé s roční dcerou Miškou si vyjeli v sobotu z Nové Dubnice do Bratislavy. Při zpáteční cestě ale žena odbočila jinak, než chtěl Marián. Následovala ostrá hádka, načež Marián vztekle vystoupil a rozhodl se jít domů pěšky.

„Odbočila jsem jinak, než chtěl on, urazil se a vystoupil z vozu bez dokladů a mobilu. Asi dvě hodiny jsem jela vedle něho, ale pak jsem ho ztratila z dohledu,“ uvedla Sabina. Dojela domů a čekala, že se muž objeví. Později se ho vypravila hledat a zalarmovala i všechny jeho kamarády a známé. V neděli už policii nahlásila jeho zmizení.

Marián se objevil doma až v pondělí v poledne. „Šel pěšky vedle dálnice a jen zázrakem se mu nic vážného nestalo. Má jen zraněnou nohu, protože ve tmě upadl,“ cituje deník Nový čas Mariánovu manželku Sabinu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků