Hlavní obsah

Na Slovensku pokračuje sázkové šílenství

Ve slovenské sázkové hře Loto ani v neděli nepadl rekordní jackpot ve výši 10,62 miliónu eur. Jackpot se tak navýšil na 10,73 miliónu eur (asi 300 miliónů Kč) a sázející mohou zkusit štěstí opět ve středu.

Na Slovensku pokračuje sázkové šílenství

Loterijní společnost Tipos to oznámila na své internetové stránce. Zemi zasáhla sázková horečka a na Slovensko jezdí sázet také občané sousedních států, včetně České republiky. Jak Právu potvrdila mluvčí sázkové společnosti Tipos Barbara Písecká, výhra bude vyplacena v plné výši.

"Výhry v loterijních hrách se na Slovensku nezdaňují. V případě, že by se z výhry těšil český občan, bude mu vyplacena rovněž plná částka," uvedla. Jackpot poprvé v historii překročil částku 300 miliónů slovenských korun už před vánočními svátky. Do rekordní výše vystoupal jackpot proto, že všech šest čísel neuhodl ve druhém tahu Lota nikdo od dubna 2008.

Tipos navíc v září zvýšil jackpot o stomiliónovou prémii. Doposud nejvyšší výhra ve hře Loto ve výši 102,2 miliónu slovenských korun byla vyplacena v listopadu 2007.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků