Hlavní obsah
Německá policie, ilustrační foto Foto: Kai Pfaffenbach, Reuters

Na policisty v Německu zaútočily dvě stovky migrantů

Se zlou se potázali policisté, kteří si ve městě Ellwangen na jihu Německa přijeli pro migranta z Konga, který měl být deportován ze země. Když muži nasadili pouta a chystali se ho odvézt na letiště, všechny tři policejní auta obklíčilo na 200 dalších migrantů a začali je demolovat, informoval německý zpravodaj serveru The Daily Mail.

Německá policie, ilustrační foto Foto: Kai Pfaffenbach, Reuters
Na policisty v Německu zaútočily dvě stovky migrantů

Migranti podle reportéra vyhrožovali mnohem větším násilím, pokud policisté jejich známého nepustí. Ti se podle svých slov báli o život natolik, že museli rozzuřenému davu vyhovět a dát se na ústup. Na přivolání posil prý nebyl čas.

„Byli velmi agresivní. Vyhrožovali nám víc a víc. Byli jsme nuceni se stáhnout,“ cituje Daily Mail jednoho ze zasahujících policistů. V davu podle něj byli lidé převážně afrického vzezření.

Třiadvacetiletý migrant, kvůli kterému celá situace vznikla, tak stále zůstává v Německu, přestože měl být ze země vyhoštěn. Po incidentu navíc zmizel. Zda byl nějak postižen někdo ze dvou stovek agresivních azylantů, zpráva deníku nezmiňuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků