Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Exploze nad ránem zničila obytný dům v německých Brémách, tři mrtví

Ve čtvrtek kolem půl páté ráno došlo v podkroví obytného domu ve čtvrti Huchting v německých Brémách k explozi. Vzápětí dům zachvátily plameny, uvedla agentura DPA. Výbuch byl tak silný, že byly poškozeny okolní domy, napsal server týdeníku Focus s odkazem na informace hasičů. V troskách byli nalezeni tři mrtví.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Exploze nad ránem zničila obytný dům v německých Brémách, tři mrtví

V troskách byla nalezena mrtvola 41letého muže a jeho sedmiletého syna a 70letá žena, sdělila policie.

„To, že nebyl zraněn nikdo z okolních domů, považuji za zázrak. Exploze byla tak silná, že části domu byly rozmetány do vzdálenosti přes 50 metrů. Nikdy jsem nic takového neviděl,“ uvedl jeden ze zasahujících hasičů.

In einem Haus in Bremen-Huchting hat es heute Morgen eine gewaltige Explosion gegeben! In den Trümmern wurden drei Leichen gefunden. Alle Infos dazu hört Ihr bei uns in den News!

Zveřejnil(a) ENERGY Bremen dne Středa 27. červen 2018

Požár zachvátil i další dva přilehlé domy. Evakuovány byly všechny objekty v okruhu 100 metrů.

Na místě zasahuje přes 70 hasičů a další desítky policistů. Hasiči už dostali oheň pod kontrolu. Příčina exploze není známa.

Výbuch v Brémách nastal jen čtyři dny po ničivé explozi ve Wuppertalu na západě Německa, kde byla zdemolována třípatrová budova a těžce zraněno pět lidí. [celá zpráva] Prokuratura se domnívá, že má tuto tragédii na svědomí jeden z obyvatel domu, který se pokoušel otrávit se plynem. [celá zpráva]

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Dům po explozi v Německu strhli

Video: Reuters

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků