Hlavní obsah
Tragická událost se udála během přátelské koulovačky. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Tragický případ při zdánlivě nevinné zábavě se stal během uplynulého víkendu v obci Holčíkovce na východním Slovensku. Jak informovala televize Joj, dvacetiletá Petra zde utrpěla smrtelné zranění při obyčejné koulovačce.

Tragická událost se udála během přátelské koulovačky. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Dvacetiletá Slovenka vykrvácela při koulovačce

Petra byla na chalupě se svým přítelem a dalšími kamarády. Při koulovačce se ukryla na latríně. Sněhová koule trefila skleněnou výplň na dveřích záchodu a úlomek skla nešťastnou náhodou zasáhl Petru do krku. Okamžitě začala silně krvácet a začal boj o její život.

Přátelé se snažili zastavit krvácení a zavolali záchranku, která mladou ženu převezla do nemocnice.

Vrhači hrozí trestní stíhání

O život Petry bojovali lékaři v nemocnici ve městě Vranov nad Topľou, kde se podrobila operaci. Pro ztrátu velkého množství krve byly poškozeny mozkové funkce a objevila se také další komplikace ve formě otoku mozku. Pacientka byla proto převezena do nemocnice v Košicích. Snaha lékařů však byla marná a dívka po několika dnech zemřela.

Osobě, která vrhla sněhovou kouli, hrozí obvinění. „Policie případ vyšetřuje jako trestný čin zabití,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Džobaník.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků