Hlavní obsah
Budova soudu Old Bailey Foto: Profimedia.cz

Dva chlapci byli uznáni vinnými z pokusu o znásilnění osmileté

Porota u londýnského soudu Old Baily v pondělí rozhodla, že dva chlapci ve věku deset a jedenácti let se pokusili znásilnit osmiletou dívku. Ze znásilnění je však už dříve očistili. Případ prošel mnoha zvraty, dívka dokonce nakonec sama popřela, že by byla znásilněna. O verdiktu informovala stanice Skynews.

Budova soudu Old Bailey Foto: Profimedia.cz
Dva chlapci byli uznáni vinnými z pokusu o znásilnění osmileté

Dívka si šla loni v říjnu s chlapci hrát. Navzájem si ukazovaly intimní části těla a jeden z chlapců vyzval, aby se dotkla jeho penisu. Když se dívka vrátila domů, obvinila oba ze znásilnění. Později přiznala, že si je vymyslela.[celá zpráva]

Chlapci ale byli uznáni vinnými z pokusu o znásilnění, protože ji napadli a sexuálně na ni útočili. Táhli ji kolem bloku domů a kůlny na nářadí, když hledali skryté místo. Nakonec ji zavlekli do křoví.

Případ vzbudil velkou pozornost. Oba chlapci byli nejmladšími osobami obviněnými ze znásilnění v Británii. Děti mladší deseti let nemohou být ve Spojeném království obviněné, nejsou považovány za trestně zodpovědné. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků