Hlavní obsah
 

Dívku z Česka trefila na houpačce na Slovensku kulka vypálená na lišku

Dvanáctiletá Lucka z České republiky byla na Slovensku s kamarádkami na houpačce, když ji trefila kulka do ramene. Podle televize Joj myslivec střílel na lišku ve vzdálenosti několika kilometrů a kulka přeletěla až na místo, kde byly děti. Lucka měla obrovské štěstí, že kulka už neměla takovou razanci a zachytila se na šňůrce od mikiny.

 
Dívku z Česka trefila na houpačce na Slovensku kulka vypálená na lišku

Lucka po tréninku mladých cyklistů odpočívala na houpačce, když pocítila náraz. „Něco mi narazilo do ramene. Lekla jsem se, a když jsem se tam podívala, měla jsem tam krev. Nic jsem neslyšela a byl to pocit, jako by mě trefil míč,“ řekla pro zpravodajskému serveru noviny.sk Lucka.

„Myslel jsem, že do ní narazil pták,“ dodal její vylekaný otec.

Dívka ukazuje ránu na krku

Foto: TV JOJ

Mladí cyklisté přijeli trénovat na Slovensko a odpočívali nedaleko obce Dolný Ohaj u Nových Zámků. Dívka měla obrovské štěstí, že utrpěla pouze povrchová zranění.

Policie už vyslechla myslivce z města Šurany. Přiznal, že ve vinohradě střílel na škodnou lišku. Když slyšel, co se dívce stalo, sám se přihlásil na policii. Odevzdal zbraň, která bude podrobena expertíze. Vyšetřovatel zahájil trestní řízení ve věci ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků