Hlavní obsah

Čtrnáctiletá Slovenka čeká dítě s vlastním otcem

Žačka osmé třídy základní školy z obce Ptrukša na východě Slovenska otěhotněla s vlastním otcem. Železničář Andrej (43) se na policii k činu přiznal. K odhalení případu přispěli sousedé.

Čtrnáctiletá Slovenka čeká dítě s vlastním otcem

Lidé z vesnice si všimli, že čtrnáctiletá Júlia přibrala. Její pětatřicetiletá matka vytrvale tvrdila, že je to proto, že dobře vaří. Sousedky však matku přesvědčily, aby šla s dcerou ke gynekologovi. Ten potvrdil, že je v osmém měsíci těhotenství.

Server pluska.sk uvedl, že otec spal s dcerou v jedné posteli a jeho manželka spala ve vedlejším pokoji. Policie nyní vyšetřuje, zda otec dceru k sexuálnímu styku nutil. „Vzhledem k citlivosti případu a skutečnosti, že poškozenou je nezletilá osoba, nebudeme se k případu vyjadřovat,“ uvedla košická policejní mluvčí Jana Mesárová.

Vyšetřování prokázalo, že Andrej svoji manželku i své děti opakovaně bil. Manželé mají šest dětí. Júlia je nejstarší z nich, nejmladšímu Richardovi je pět let. Jedno dítě žije u příbuzných a další je v ústavu. „Byly tam nějaké problémy, někdy přišla žena a stěžovala si na manžela, ale vše mezi sebou rychle  urovnali,“ uvedl starosta obce Sándor Takács.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků