Hlavní obsah
Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi Foto: Profimedia.cz

Berlusconi měl na večírcích striptérky v kostýmech jeptišek, tvrdí svědkyně

Podrobnosti o divokých večírcích bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho byly v pondělí zveřejněny u soudu v Milánu, kde čelí obvinění, že platil za sex nezletilé marocké tanečnici. Imane Fadilová, která na večírcích působila také jako hosteska, vypověděla podle BBC, že Berlusconi měl i striptérky v oděvech jeptišek.

Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi Foto: Profimedia.cz
Berlusconi měl na večírcích striptérky v kostýmech jeptišek, tvrdí svědkyně

Fadilová se účastnila několika divokých večírků v Berlusconiho vile u Milana. Když přišla na první, dostala za to od Berlusconiho 2000 eur (50 tisíc Kč). Tehdy také viděla, že se tam pro tehdejšího premiéra svlékaly dvě striptérky v kostýmech jeptišek.

Fadilová ve výpovědi uvedla, že jiná pozvaná společnice, Minettiová, a jedna ze dvou žen v kostýmu jeptišky, zůstaly ve vile přes noc. Dodala, že dívky, které se účastnily večírků bunga bunga a poskytly sex, dostaly peníze navíc.

Marocká tanečnice Karima Kayeková známá jako Ruby

Foto: Profimedia.cz

Podle listu Corierre della Serra Berlusconi od zahájení soudu zaplatil třem svědkyním včetně Minettiové celkem 127 000 eur (přes tři milióny Kč). Berlusconiho obhájce Niccolo Ghedini ale popírá, že důvodem by bylo ovlivnit svědkyně. Podle něj to byla jen Berlusconiho “obvyklá štědrost“.

Berlusconi je viněn, že platil za sex 17leté marocké tanečnici Karimě Mahrúkové, známější jako Ruby. Současně je obviněn i ze zneužití moci, protože zatlačil na policii, aby dívku propustila, když byla zadržena kvůli krádeži v obchodě. Tvrdil, že byla vnučkou egyptského prezidenta. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků