Hlavní obsah

Během slevového šílenství v Londýně ubodali 18letého mladíka

Během povánočních nákupů v Oxford street, nejrušnější nákupní ulici Londýna, byl v pondělí ubodán 18letý mladík. Večer téhož dne došlo k napadení dalšího, 21letého muže. Policie zatím pachatele nedopadla, není ani jisté, zda za oběma incidenty stojí jeden a týž člověk. Informovala o tom BBC.

Během slevového šílenství v Londýně ubodali 18letého mladíka

První z incidentů, při němž zahynul 18letý muž, se stal v pondělí po poledni. Přivolaní záchranáři už mladíkovi nebyli schopni pomoci. Policisté na místě zadrželi 11 osob a uzavřeli některé přilehlé oblasti.

Zhruba o pět hodin později došlo na Oxford street k dalšímu napadení, 21letý muž při něm utržil bodné poranění stehna. V souvislosti s tímto případem byli zadrženi další tři podezřelí.

Podle vyšetřovatelů prvnímu incidentu předcházela hádka dvou znepřátelených skupin mladých lidí. Po něm bylo na místě zajištěno i několik zbraní. Policie obě události vyšetřuje. Zatím však není jisté, zda je spojuje totožný pachatel.

Londýnská ulice Oxford street je známá jako nákupní ráj, kde mají své obchody nejproslulejší světové značky. Po Vánocích se tradičně zaplní mnohonásobně víc, než bývá zvykem v jiných dnech. Desítky tisíc lidí sem tradičně láká množství slevových akcí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků