Hlavní obsah

Anglie se bojí sériového vraha prostitutek

U východoanglického města Ipswich se v posledních osmi dnech našly mrtvoly tří prostitutek a jedna další se pohřešuje. Policie vyzvala všechny místní ženy, aby nechodily samy po ulici, a to z obavy, že zde řádí masový vrah. V pondělí o tom informovala britská zpravodajská stanice BBC.

Anglie se bojí sériového vraha prostitutek

Všechny ženy musejí být kdekoli a kdykoli obezřetné, když jsou v noci venku, uvedly úřady. "Prosím, nebuďte na ulicích. Když jste v noci samy venku, vystavujete se nebezpečí," vzkázaly.

Policie připustila, že zatím nemá žádnou vážnější stopu po vrahovi. "Nevím, koho hledáme. Možná je místní, možná je zdaleka. Z místa, kde byla těla umístěna a nalezena lze vyvozovat řadu závěrů. Vše je možné," řekl na tiskové konferenci vyšetřovatel Stewart Gull.

Dodal, že situaci zhoršuje sváteční období, kdy se pořádá hodně oslav a hodně lidí chodí večer ven.

Oběti pocházely přímo z Ipswiche a byly nalezeny v okolí města. Bylo jim 19 až 25 let. Čtvrté pohřešované prostitutce, Paule Clennellové, do jejíhož hledání policie zapojila veřejnost, je 24 let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků