Hlavní obsah

Zaměstnanec Microsoftu zatčen za hledání nezletilé k sexu

Washingtonská policie zatkla zaměstnance společnosti Microsoft, který přes internet hledal nezletilé dívky za účelem sexu. 27letého Karuna Kandoie vyšetřovatelé zajistili až po sedmi týdnech předstírání, kdy navodili dojem, že s Kandoiem chatuje 13-letá Rachael, uvedl v pátek internetový deník Komo TV.

Zaměstnanec Microsoftu zatčen za hledání nezletilé k sexu

Policisté uvedli, že Kandoi provedl většinu rozhovorů přímo z pracovního počítače firmy Microsoft. Fiktivní 13leté dívce například říkal, že má "rád orální sex a mazlení, což ji velice rád naučí". Nebo že vlastní automobil s "dostatkem místa pro všechno".

Detektivové muže zatkli koncem května v restauraci, kde si domluvil schůzku s domnělou Rachael. Podle policie je velmi ironické, když Bill Gates veřejně vystupuje proti internetovým "predátorům", a přitom se jeho zaměstnanci dopouštějí takových prohřešků.

Microsoft například vyvinul systém Child Exploitation Tracking System (systém zaměřený na hledání internetové dětské kriminality), který pomáhá policii v potírání nejrůznějších zločinů.

Podle vyšetřovatelů je téměř zázrakem, že se Kandoi, jakožto počítačů velice znalý muž, nechal tak snadno vlákat do jejich pasti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků