Hlavní obsah

V domě teenagera obviněného z vražd našli 54 zbraní

Americká policie zabavila v Lititzu ve státě Pensylvánie, kde bydlel 18letý David Ludwig, 54 střelných zbraní. Ludwig je obviněn, že zabil rodiče své 14leté přítelkyně a pak s ní utekl.

V domě teenagera obviněného z vražd našli 54 zbraní

Policie odnesla sbírku různých pušek, pistolí a munice z domu, kde Ludwig bydlel se svými rodiči. Po něm a po 14leté Kaře Beth Bordenové pátrala v souvislosti s nedělními vraždami.

Mladík byl zadržen ve státě Indiana a obviněn z vraždy a únosu. Měl v neděli zastřelit rodiče dívky, Michaela a Cathryn, protože se jim nelíbil jejich vztah. Svědci a přátelé dvojice tvrdí, že se milenci tajně scházeli.

Zatčení Ludwiga předcházela dramatická honička s policejními auty. Mladík pak naboural do stromu v Bellevillu v Indianě (asi 900 km od Lititzu). Při nehodě nebyl jako zázrakem nikdo zraněn. Vyšetřovatelé uvedli, že Karu zatím považují jen za oběť, ale vyšetřování pokračuje.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků