Hlavní obsah

Řidič srazil dívku a ujel. Po nehodě žádal syna, aby to vzal na sebe

Čínská policie zadržela silničního piráta, který srazil sedmnáctiletou dívku a od nehody ujel, aniž by dívce poskytl pomoc. Navíc přemlouval syna, aby vzal nehodu na sebe.

Řidič srazil dívku a ujel. Po nehodě žádal syna, aby to vzal na sebe

Incident se odehrál v noci 9. ledna a zaznamenala ho bezpečnostní kamera. Dívka šla na kraji vozovky v okrese Kchaj-jang. Auto na ni najelo zezadu, náraz byl tak silný, že dívka letěla několik metrů vzduchem. Řidič jel zhruba šedesátikilometrovou rychlostí a po střetu vůbec nezastavil.

Podle svědků našli policisté auto s promáčklým předním sklem zhruba po třech hodinách, bylo zaparkované před hotelem. „Vím, že jsem někoho srazil. Byl jsem tak vyděšený, že jsem ujel. Později jsem dal klíčky od vozu svému synovi a požádal ho, aby s autem odjel. Je mi té dívky opravdu líto a doufám, že mi může odpustit,“ prohlásil řidič Jou-č' Jü. Po zadržení skončil ve vazbě.

Dívka utrpěla mnohačetné zlomeniny po celém těle. Zatím není jasné, zda nebude mít trvalé následky a nezůstane ochrnuta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků