Hlavní obsah
 

Seriálová hvězda je po smrti. Tělo objevila v kalifornském jezeře posádka pátrací lodi

V kalifornském jezeře Piru, kde byla naposledy spatřena Naya Riverová, hvězda muzikálového seriálu Glee, našla posádka pátrací lodi v pondělí mrtvé tělo. Policie později potvrdila, že se jedná o herečku, která se utopila v jezeře minulou středu.

 
Seriálová hvězda je po smrti. Tělo objevila v kalifornském jezeře posádka pátrací lodi

Třiatřicetiletá Riverová zmizela minulý týden ve středu poté, co si se svým čtyřletým synem vyrazila na vyjížďku lodí. Podle všeho si šla zaplavat a utonula. Syn byl objeven na lodi bez jejího doprovodu.

Policie potvrdila, že nalezené tělo patří utonulé herečce. 

Okamžitě se rozjela pátrací akce, do které se kromě potápěčů zapojily i vrtulníky, policie ale upozorňovala, že Riverová je s největší pravděpodobností po smrti.

Podle syna herečky, s nímž policie mluvila, si šli s maminkou zaplavat a ona už se nevynořila.

Tělo herečky bylo po několikadenním hledání nalezeno.

Foto: Profimedia.cz

Mrtvé tělo bylo objeveno v jezeře v pondělí ráno místního času, jak informovala policie na twitterovém účtu. Že se jedná o pohřešovanou herečku, potvrdila policie ještě před zahájením tiskové konference, která byla k jezeru svolána na odpoledne místního času.

Na ní pak přidala další podrobnosti včetně způsobu identifikace. Tělo herečky bylo ztotožněno na základě chrupu. Policie nadále zůstává v blízkém kontaktu s rodinou Riverové.

„Tělo jsme objevili v místech, kde jsme hledali velmi intenzivně. Domnívali jsme se, že právě tam byla naposled spatřena ve vodě. Zatím sám nevím, v jaké hloubce byla objevena, zjišťujeme další podrobnosti,“ uvedl v rozhovoru pro Los Angeles Times policejní kapitán Eric Buschow.

Doplnil, že tělo herečky objevila posádka pátrací lodi, která prozkoumávala jezero a našla plovoucí tělo.

Naya Riverová

Foto: Profimedia.cz

Po těle pátrala policie od středy minulého týdne, přičemž připouštěla, že se také nemusí vůbec najít. Viditelnost pod hladinou je totiž velmi špatná a pátrání navíc komplikovaly plovoucí kmeny stromů.

Herečka Naya Riverová se proslavila zejména svou rolí v legendárním muzikálovém seriálu Glee, kde ztvárnila postavu chladnokrevné a zlé roztleskávačky Santany Lopezové. Seriál byl vysílán od roku 2009 do roku 2015, získal řadu ocenění a stal se odrazovým můstkem kariéry pro řadu zpěváků i herců.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Poslední záběry Nayi Riverové a záběry z pátrání.

Video: Reuters

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků