Hlavní obsah

Seriálová hvězda je po smrti. Tělo objevila v kalifornském jezeře posádka pátrací lodi

13. 7. 2020, 20:26 • Aktualizováno 13. 7. 2020, 23:37
Novinky, nčs

V kalifornském jezeře Piru, kde byla naposledy spatřena Naya Riverová, hvězda muzikálového seriálu Glee, našla posádka pátrací lodi v pondělí mrtvé tělo. Policie později potvrdila, že se jedná o herečku, která se utopila v jezeře minulou středu.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Tělo Nayi Riverové objevila v kalifornském jezeře posádka pátrací lodiVideo: Reuters

 
Článek

Třiatřicetiletá Riverová zmizela minulý týden ve středu poté, co si se svým čtyřletým synem vyrazila na vyjížďku lodí. Podle všeho si šla zaplavat a utonula. Syn byl objeven na lodi bez jejího doprovodu.

Policie potvrdila, že nalezené tělo patří utonulé herečce. 

Okamžitě se rozjela pátrací akce, do které se kromě potápěčů zapojily i vrtulníky, policie ale upozorňovala, že Riverová je s největší pravděpodobností po smrti.

Podle syna herečky, s nímž policie mluvila, si šli s maminkou zaplavat a ona už se nevynořila.

Foto: Profimedia.cz

Tělo herečky bylo po několikadenním hledání nalezeno.

Mrtvé tělo bylo objeveno v jezeře v pondělí ráno místního času, jak informovala policie na twitterovém účtu. Že se jedná o pohřešovanou herečku, potvrdila policie ještě před zahájením tiskové konference, která byla k jezeru svolána na odpoledne místního času.

Na ní pak přidala další podrobnosti včetně způsobu identifikace. Tělo herečky bylo ztotožněno na základě chrupu. Policie nadále zůstává v blízkém kontaktu s rodinou Riverové.

„Tělo jsme objevili v místech, kde jsme hledali velmi intenzivně. Domnívali jsme se, že právě tam byla naposled spatřena ve vodě. Zatím sám nevím, v jaké hloubce byla objevena, zjišťujeme další podrobnosti,“ uvedl v rozhovoru pro Los Angeles Times policejní kapitán Eric Buschow.

Doplnil, že tělo herečky objevila posádka pátrací lodi, která prozkoumávala jezero a našla plovoucí tělo.

Foto: Profimedia.cz

Naya Riverová

Po těle pátrala policie od středy minulého týdne, přičemž připouštěla, že se také nemusí vůbec najít. Viditelnost pod hladinou je totiž velmi špatná a pátrání navíc komplikovaly plovoucí kmeny stromů.

Herečka Naya Riverová se proslavila zejména svou rolí v legendárním muzikálovém seriálu Glee, kde ztvárnila postavu chladnokrevné a zlé roztleskávačky Santany Lopezové. Seriál byl vysílán od roku 2009 do roku 2015, získal řadu ocenění a stal se odrazovým můstkem kariéry pro řadu zpěváků i herců.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

BEZ KOMENTÁŘE: Poslední záběry Nayi Riverové a záběry z pátrání.Video: Reuters

Reklama

Související témata:

Výběr článků