Hlavní obsah
Bobbi Kristina Brownová a její přítel Nick Gordon na premiéře filmu Sparkle v roce 2012 Foto: Profimedia.cz

Zemřel muž, který předávkoval jedinou dceru Whitney Houstonové

Třicetiletý Nick Gordon, jemuž soud přiřkl zodpovědnost za smrt jediné dcery zpěvačky Whitney Houstonové, byl nalezen mrtvý. Agentuře AFP to potvrdil advokát muže, aniž upřesnil, zda jeho klient odešel ze světa dobrovolně, či nedobrovolně. Podle listu The Daily Mail se předávkoval. Předčasně zemřela v roce 2012 ve svých 48 letech i sama Houstonová, když utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills.

Bobbi Kristina Brownová a její přítel Nick Gordon na premiéře filmu Sparkle v roce 2012 Foto: Profimedia.cz
Zemřel muž, který předávkoval jedinou dceru Whitney Houstonové

Jediná dcera popové legendy Houstonové Bobbi Kristina Brownová odešla ze světa ve svých 22 letech v roce 2015 poté, co ve svém atlantském bytě požila „toxický koktejl“ několika drog, který jí podal její přítel Gordon. Ten jí také ponořil hlavu do studené vody, což jí způsobilo poškození mozku. Po půl roce mladá žena zemřela. Otcem Bobbi Kristiny Brownové byl zpěvák Bobby Brown.

Americký soud v listopadu 2016 Gordonovi uložil zaplatit odškodnění ve výši 36 milionů dolarů (přibližně 816 milionů korun) správcům dědictví.

Gordonův právník Joe Habachy odmítl vysvětlit okolnosti smrti svého klienta. „Je opravdu zdrcující být z první ruky svědkem naprosté zkázy, kterou způsobila závislost na drogách na skupině mladých přátel, kteří byli všichni milováni a měli nesmírný potenciál,“ napsal Habachy AFP v e-mailu.

Britský bulvární list Daily Mail uvedl, že se Gordon předávkoval.

I love you so much big brother I hope you heard me talking to you at your bedside you are with me and I can feel it I...

Zveřejnil(a) Junior Walker dne Středa 1. ledna 2020

„Proč jsem musel ztratit bratra na Nový rok? Můžu jen plakat,“ uvedl na Facebooku Gordonův bratr Junior Walker.

Známá zpěvačka Houstonová zemřela nešťastnou náhodou, když utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti ale přispěla i srdeční choroba a kokain, který pravidelně užívala. Zpěvaččino mrtvé tělo bylo nalezeno 11. února 2012.

Za svou kariéru prodala Houstonová jen v USA více než 50 milionů nahrávek. Prosadila se i jako herečka. Ve filmu Osobní strážce zazněl mimo jiné i její patrně největší hit I Will Always Love You.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků