Hlavní obsah
První dáma USA Melania Trumpová Foto: Carlos Barria, Reuters

Trumpová je připravena být další čtyři roky první dámou

Obhájí-li americký prezident Donald Trump své křeslo, je jeho žena Melania Trumpová připravena vykonávat funkci první dámy ještě další čtyřleté období. Trumpová to řekla na setkání se studenty školy na vojenské základně Fort Bragg v Severní Karolíně.

První dáma USA Melania Trumpová Foto: Carlos Barria, Reuters
Trumpová je připravena být další čtyři roky první dámou

V rámci cesty za rodinami vojáků přicestovala Trumpová přicestovala do Severní Karolíny s manželkou viceprezidenta Mika Pence, Karen Penceovou. Na setkání se studenty obě dámy odpověděly kladně na otázku, zda by chtěly své současné pozice vykonávat znovu.

„Myslím si, že naši manželé dělají fantastickou práci a podpořím svého manžela, pokud se rozhodne znovu kandidovat,” uvedla Trumpová a dodala, že je to pro ní čest a velká pocta. Trump oznámil, že má zájem usilovat o znovuzvolení, již v prvním roce v úřadu, zmínila agentura AP.

Penceová se vyjádřila podobným způsobem. Poznamenala, že nebyla zvolena ani jmenována, ale je tam, kde je, protože je vdaná za Mika Pence.

Na další dotaz, jak jim nové postavení změnilo život, Trumpová zmínila přesun z New Yorku a převzetí různých povinností: „Ale nevyměnila bych to za nic. Miluji to, co dělám.”

Podle Penceové jednou z největších změn pro ní a jejího manžela je skutečnost, že již neřídí, ale vždy je někdo odveze.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků