Hlavní obsah
Foto: Eric Thayer, Reuters

Tři zaměstnanci Chrysleru byli uvězněni kvůli drogám

Trojice zaměstnanců jedné z továren americké automobilky Chrysler v Detroitu byla nedávno uvězněna kvůli údajnému užívaní drog v průběhu pracovního dne. Informovaly o tom o víkendu firma a policie. Podobný případ zažila továrna s názvem Jefferson North již v loňském roce.

Foto: Eric Thayer, Reuters
Tři zaměstnanci Chrysleru byli uvězněni kvůli drogám

Chrysler v září propustil 13 zaměstnanců továrny poté, co místní televize odvysílala záznam, na kterém tito pracovníci během přestávky na oběd popíjeli v nedalekém parku pivo a kouřili něco, co vypadalo jako marihuana.

Zmodernizovaná továrna Jefferson North byla představiteli Chrysleru označována za počáteční úspěch ve strategii, která má po předloňském bankrotu zajistit obrat v hospodaření podniku. Závod loni v létě navštívil i americký prezident Barack Obama.

Chrysler upozornil, že při zatčení trojice zaměstnanců spolupracoval s místním oddělením šerifa. "Chrysler Group bude nadále spolupracovat s místními prosazovateli práva při agresivním stíhání každého zaměstnance, který porušuje státní zákon," uvedla firma.

"Bezpečnost všech zaměstnanců Chrysleru je naší nejvyšší prioritou. Podle toho se budeme i nadále chovat," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků