Hlavní obsah
 

Policie obvinila zpěváka Justina Biebera

Populární kanadský zpěvák Justin Bieber byl ve čtvrtek obviněn z kladení odporu při zatýkání. V noci ho policie v Miami Beach chytila, když jel nedovolenou rychlostí opilý a zkouřený. Je také podezřelý, že se účastnil nelegálního závodu na ulici, uvedla policie. Protože se přiznal, soud stanovil kauci na 2500 dolarů. Po jejím složení byl propuštěn.

 
Policie obvinila zpěváka Justina Biebera

Devatenáctiletý Bieber byl zadržen ve čtyři hodiny ráno, když řídil pronajaté žluté lamborghini, uvedl mluvčí policie v Miami Beach Bobby Hernandez. Bieberovo a ještě jedno auto, rudé ferrari, zastavili policisté u krajnice. Zásahu se účastnil i vrtulník.

Justin Bieber

Foto: Mario Anzuoni/files, Reuters

Bieber řídil pod vlivem alkoholu, léků a marihuany, což podle policie prokázal test na místě. Byl vzat do vazby. Šéf policie v Miami Ray Martinez dodal, že Bieber nejprve nechtěl spolupracovat a prokazoval se neplatným řidičským průkazem vydaným ve státě Georgia. Podle Hernandeze byl zadržen i druhý řidič.

Panuje podezření, že se Bieber také účastnil nelegálních závodů typu drag race, kdy spolu na krátkém úseku soupeří dva vozy o to, který se dostane dříve do cíle. Rozhoduje zrychlení.

Bieber podle policie nechal v obou směrech zablokovat veřejnou silnici v Miami Beach. Stalo se tak jen zhruba týden poté, co policie prohledávala jeho dům v Los Angeles kvůli drogám.[celá zpráva]

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Police prohledávala dům zpěváka Justina Biebera v Los Angeles

Video: Reuters

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků